Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, pobočku známého obchodního řetězce v Klatovech, hledáme šikovné a pracovité brigádníky na promo akci školních pomůcek spojenou s aktivním poradenstvím zákazníkům. Možnost vlastní volby směn podle Vašich časových možností!

Hosteska v Klatovech - 95 Kč/hod. Již od 16 let

referenční číslo: 5613 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, pobočku známého obchodního řetězce v Klatovech, hledáme šikovné a pracovité brigádníky na promo akci školních pomůcek spojenou s aktivním poradenstvím zákazníkům. Možnost vlastní volby směn podle Vašich časových možností

Promo akce bude probíhat denně v termínu od 15.8.2016 do 4.9.2016 včetně víkendů v časech:
po-pá: 13-19 hod.
so: 10-19 hod.
ne: 12-19 hod.

Náplň práce:
- informování nakupujících o akčních nabídkách školních potřeb
- komunikace se zákazníky
- rozdávání letáků
- aktivní pomoc při orientaci v sortimentu

Požadujeme:

- ochotu odpracovat alespoň 3-4 směny týdně
- reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
- aktivní přístup
- spolehlivost
- účast na zaškolení

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 95 Kč/hod.
- brigádu již od 16 let
- možnost volby směn
- příjemné pracovní prostředí
- odborné zaškolení před zahájením brigády
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Klatovy

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha