Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AUTOSALON SVOBODA s.r.o.

Odbytoví agenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11086750704 | aktuálnost: 20. 10. 2016

A16 19/10/2016
Náplň práce
-prezentace a prodej osobních i užitkových vozů
-poskytování odborné poradenství během prodeje
-nabídka optimálního způsobu financování a domlouva výkupu vozidel
Požadujeme:
- nástup dle domluvy IHNED
- spolehlivost, aktivní příštup k práci
-SŠvzdělání s maturitou
- praxe na stejné pozici výhodou
- znalost práce na PC
- zájem o automobilovou problematiku a o další vzdělávání v oboru
- velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, důslednost
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- osobnost s výraznou orientací na potřeby zákazníků
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
Platové ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě
- moderně vybavené pracoviště, přátelský kolektiv
V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis s telefonním číslem. Nezapomeňte uvést termín, kdy můžete nastoupit.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha