Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC

Vedoucí ostatních úředníků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11158430794 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody.
Platová třída 11. v tarifním rozpětí 17.870,- Kč až 26.870,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + příplatek za vedení + osobní příplatek + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu.
Vedoucím úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem.
Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (právní vzdělání je výhodou); velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost systematické a koncepční práce, odolnost vůči stresu; orientace v právních předpisech týkajících se výkonu přenesené působnosti zejména na úseku všeobecné správy (zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, zákon č.128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územně samosprávných celků, zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce a zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím); přehled o organizační struktuře Magistrátu města Liberec a kompetencích jednotlivých orgánů statutárního města Liberec; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, Codexis, Internet). Výhodou je praxe ve veřejné správě nebo ve vedoucí pozici, schopnost komunikovat v anglickém nebo německém jazyce a řidičský průkaz skupiny B.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 25. srpna 2016.
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 17 870 - 26 870 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail