Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Operátor skladu s VZV - Karviná

(referenční číslo: 4-21-208072/JD)

Máte základní znalosti práce na PC a hledáte práci v Karviné?
Máte oprávnění na VZV a zkušenosti ze skladu?
Možná je tato pracovní nabídka právě pro Vás

Náplň práce:

  • vychystávání materiálu dle potřeby výroby
  • práce na PC
  • evidence zboží a výrobků
  • práce se čtečkou
  • řízení VZV
  • dvousměnný až třísměnný provoz

Pracoviště: Karviná - průmyslová zona

Nástup IHNED

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání
  • znalost práce s PC
  • znalost práce se čtečkou - výhodou
  • praxe ve skladu velkou výhodou
  • platné oprávnění na VZV
  • svědomitost, spolehlivost, pečlivost
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

Benefity:

  • příspěvek na stravování
  • docházkový bonus
  • od 4. měsíce prémie za výkon
  • mimořádné prémie
  • možnost přestoupit do kmenového stavu podniku

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 15 500 - 18 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání