Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Správa silnic Královéhradeckého kraje

Stavební technici provozní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11195230751 | aktuálnost: 3. 8. 2016

SILNIČNÍ TECHNIK/-ČKA
- PP na dobu určitou od 1. 11. 2016 do 31. 10. 2017 s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- Náplň práce: podíl na přípravě a organizaci údržbových prací na silniční síti, kontrola provádění údržbových prací na silniční síti, podíl na přípravě a kontrole cenových nabídek souvisejících s prováděním běžné a souvislé údržby silnic, příprava podkladů pro smlouvy o dílo a jejich dodatky, spolupráce při vytváření plánu údržbových a investičních akcí a při zpracování podkladů pro dotační tituly
- Požadujeme: SŠ vzdělání ukončené maturitou (obor dopravní stavby nebo silniční doprava výhodou), orientaci v zák. č.13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, v zák. č.500/2004 Sb., o správním řádě, stavebním zákoně, zkušenosti při oceňování a přebírání stavebních prací výhodou, zodpovědnost, pečlivost, analytické myšlení, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, flexibilitu, dobré organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook, znalost programu ASPE je výhodou), řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru je výhodou
- Nabízíme: stabilní prostředí příspěvkové organizace, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky, indispoziční volno, plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz, platové zařazení do 10. třídy podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, ve znění pozdějších předpisů, platový stupeň dle započtené praxe
- Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: ludmila.vlckova@suskhk.cz nejpozději do 31. 8. 2016, do předmětu uveďte "Silniční technik"
- Vybraní uchazeči/-ky budou pozváni k pohovoru
- Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu
- Více informací naleznete na stránkách www.sskhk.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha