Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Referent kontroly německých dodavatelů - i pro absolventy

referenční číslo: 10909 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Jste komunikativní a rádi pracujete s tabulkami a interními databázemi? Hledáte práci, kde můžete denně hovořit v německém jazyce?

Pak hledáme právě Vás

Celosvětově uznávaná nadnárodní společnost patřící ke špičce v elektrotechnickém odvětví hledá posilu do svého týmu na pozici:

REFERENT KONTROLY NĚMECKÝCH DODAVATELŮ - i pro ABSOLVENTY (až 28.000,- Kč)

Náplň práce

  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • kontrola průvodních dokumentů k dodávanému zboží
  • práce s interní databází
  • technická a administrativní podpora dodavatelů
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého jazyka (slovem i písmem)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (převážně písemná forma)
  • znalost MS Excel
  • samostatnost, komunikativnost, ochotu pomoci

Nabízíme:

  • možnost dalšího profesního růstu
  • po zaškolení práce i na home office
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a jazykové kurzy
  • speciální zaměstnanecké výhody
  • pracoviště: Praha 5

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha