Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CCoil, s.r.o.

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8270570753 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Obchodní společnost CCoil, s.r.o. nabízí volné pracovní místo.

Pozice:
" provozní zaměstnanec (zaměstnankyně) obsluhy čerpací stanice

Pracovní náplň:
" prodej zboží sortimentu čerpací stanice
" komunikace s dodavateli
" obsluha tankovacího zařízení PHM
" obsluha zařízení LPG
" práce s finanční hotovostí
" práce s PC
" znalost pokladního systému
" úklidové práce na provozovně

Místo výkonu práce:
" čerpací stanice CCOIL Moravská Třebová, Ulice Dvorní

Pracovní úvazek:
" DPP, po zapracování hlavní pracovní poměr
" dvousměnný provoz
" víkendové směny

Mzdové podmínky:
" mzda odvislá od počtu odpracovaných hodin v příslušném kalendářním měsíci + zaměstnanecké benefity podle výsledků hospodaření firmy
" nástupní tarif 65,- Kč/hod.

Dovolená:
" v souladu se zákoníkem práce.

Nástup možný ihned.

POŽADAVKY:

" ukončené střední vzdělání /přednost USO s maturitou/
" praxe v oboru vítána
" bezúhonnost
" čistý trestní rejstřík
" bez exekucí (insolvencí)
" odpovídající zdravotní stav (doloženo lékařským potvrzením)
" komunikativnost
" ochota učit se novým věcem
" loajalita k firmě; schopnost práce v malém kolektivu
" spolehlivost a pečlivost
" reference z předchozího zaměstnání výhodou

Bližší informace poskytne zájemcům vedoucí obsluhy čerpací stanice CCOIL Bc. Markéta Pohlová, tel: 774 245 259.

Nabídky se svým strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte prosím výhradně v elektronické podobě na adresu: ccoil@seznam.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 65 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha