Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ITjobs, s.r.o.

Vývoj zakázkového SW v Perlu, podílení se na všech fázích vývojového cyklu, možnost kompletního zaškolení.

Perl programátor (kompletní zaškolení) - 6299

referenční číslo: D26ED1BB | aktuálnost: 5. 12. 2016

Pozici obsazujeme pro českou společnost zabývající se vývojem informačního systému pro správu investičních a podílových fondů.

Co Vás na místě čeká?
- zaškolení do využívaných technologií - Perl, interní frameworky
- vývoj nových modulů informačního systému, které využívají investiční společnosti
- vývoj zakázkového SW - podíl na implementaci, konfiguraci a modifikaci dle požadavků zákazníka
- možnost podílet se na všech fázích vývojového cyklu SW
- možnost pracovat na různých vrstvách aplikace (dle preferencí)
- práce v menším týmu

Požadujeme:

- dobrá znalost některého skriptovacího jazyka (např. Perl, JavaScript, PHP)
- dobrá znalost SQL (výhodou znalost databáze PostgreSQL)
- znalost Linux/Unix OS
- znalost vývojového cyklu SW
- alespoň pasivní znalost AJ
- pozice je vhodná pro kandidáty s komerční praxí i absolventy VŠ bez praxe
- výhodou zkušenosti s vývojem webových aplikací
- SŠ/VŠ technického směru
- analytické myšlení, schopnost pracovat v týmu, aktivní přístup, ochota na sobě pracovat a učit se

Nabízíme:

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- různorodá pracovní náplň, práce v menším týmu
- finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem uchazeče, mezi další zaměstnanecké benefity patří mimo jiné flexibilní pracovní doba, po domluvě možnost pravidelného home office, sick days, stravenky, služební mobil a notebook, motivační finanční odměny

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Specializace: programátor

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mgr. Zuzana Doležalová, email: dolezalova@ITjobs.cz, +420 542 215 787, +420 604 281 084