Typ nabídky

Minimální mzda

Fakturant/ka s NJ - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: D267C369 | aktuálnost: 07.04.2017

Adecco spol. s r.o.

Hledáte uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti? Nebojíte se komunikovat v německém jazyce? Potom máme nabídku přímo pro Vás.

Náplň práce

- Zpracovávání faktur a jejich přiřazování k objednávkám
- Kontrola správnosti faktur
- Komunikace s klienty
- Zajišťování potřebné administrativy
- Správa dat v systému
- Příprava základních podkladů pro reporting
- Spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Aktivní znalost německého jazyka
- Uživatelská znalost MS Office
- Dobré komunikační schopnosti
- Chuť učit se novým věcem
- Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme

- Zázemí stabilní společnosti
- Profesní příležitost pro absolventy
- Šance kariérního růstu
- Zaměstnanecké benefity
- Možnost flexibilní pracovní doby, příp. i home-office¨

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Absolventy