Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Odborník na obrábění s obchodními zkušenostmi

referenční číslo: 12727 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Pokud rozumíte obrábění a CNC a rád byste tyto znalosti využíval při komunikaci se zákazníky, je nabídka pro stabilní výrobní společnost, která Vám umožní pracovat formou home office to pravé pro Vás:

ODBORNÍK na OBRÁBĚNÍ s OBCHODNÍMI ZKUŠENOSTMI

Náplň práce

  • práce formou home office (jednou za měsíc porady v sídle firmy)
  • starost o zákazníky ze svěřeného regionu
  • poradenství, návrhy technických řešení, provádění zkoušek u zákazníků
  • částečné získávání nových zákazníků
  • kooperace s prodejním i projektovým týmem (pomoc s projekty)
  • administrativa a reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalosti v oblasti obrábění
  • obchodní zkušenosti
  • znalosti CNC obrábění a programování velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme:

  • samostatnou a férově ohodnocenou práci
  • finanční odměnu složenou z fixní a provizní části
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvky na stravování
  • odborná školení
  • místo výkonu práce: svěřený region v oblasti severních, západních či jižních Čech

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha