Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Webmaster / projektový koordinátor

referenční číslo: D24FB459 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Pojďte se podílet na výrobě, rozvoji a propagaci webů zákazníků i interních projektů.
Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti software, datových služeb a reklamy hledáme vhodné kandidáty na pozici Webmaster / projektový koordinátor.
Náplň práce:
• Starost o weby (obsah, grafické úpravy, optimalizace atd.)
• Běžná komunikace s klienty
• Rozdělování přidělených úkolů v rámci týmu
• Testování a rozvoj našich produktů a služeb
• Školení zákazníků
Požadujeme:
• Nadšení pro práci s weby a komunikace na Internetu
• Radost práce s lidmi, vstřícnost a komunikativnost
• Dobré technické znalosti HTML, práce s Phostoshopem (či obdobným), základy CSS, základy SEO
• Perfektní komunikační dovednosti (gramatika, stylizace)
• Znalost SEM - Google Adwords (dle potřeby doplníme školení)
• Výborná znalost české gramatiky a schopnost napsat text (např. návod)
• Angličtinu na komunikativní úrovni
• Chuť učit se a vrhnout se na nové věci
Nabízíme:
• Stabilní práci formou hlavního pracovního poměru - vhodné i pro absolventy VŠ
• Práci na zajímavých projektech a se zajímavými klienty (viz. naše reference)
• Dobré platové ohodnocení a prémie z realizovaných projektů
• Práci v příjemném kolektivu a neformálním prostředí
• Rozvoj znalostí v oblasti, webdesignu, komunikace na Internetu a eMarketingu
• Vzdělávání a školení
• Osobní benefit
• Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha