Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Opava

Operátoři telefonních panelů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11169530795 | aktuálnost: 28. 7. 2016

SOU/SŠ, místo je zřízeno pro OZZ/OZP, dobrá znalost práce na PC (MS WORD, MS Excel, MS Outlook), ovládání klávesnice na PC (psaní strojem desetiprstovou metodou výhodou), komunikační schopnosti, příjemný hlasový projev, pracovní nasazení, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost pracovat samostatně i jakou součást týmu, ochota učit se novým věcem.
Náplň práce: jedná se o vyřizování příchozích telefonů a e-mailů a jejich zpracování do počítačového formuláře, nejedná se o žádné nabízení služeb přes telefon.
Mzda od 10 300 Kč, po zapracování navýšení min o 1 700 Kč, stravenky, odměny, prac. úvazek plný i zkrácený, pracoviště Velké Hoštice, nástup dle dohody.
V případě zájmu o uvedené pracovní místo zašlete přihlášku, motivační dopis a životopis nejpozději do 21.8.2016 na adresu: Charita Opava, p. Pospěchová, Přemyslovců 26, 747 07 Opava-Jaktař nebo e-mailem na adresu personalni@charitaopava.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 300 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail