Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní dělník - stroje

referenční číslo: 10159 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Láká Vás práce s poloautomatickými a automatickými stroji a láká Vás práce VÝROBNÍHO DĚLNÍKA - STROJE v Brně? Je pro Vás důležité se rozvíjet a získávat nové zkušenosti? Rádi byste pracovali pro seriózního zaměstnavatele? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis a my Vás kontaktujeme

Mezinárodní strojírenská společnost hledá kandidáty na pozici:

VÝROBNÍ DĚLNÍK - STROJE (18-22.000,- Kč)

Náplň práce

  • nastavování a ladění strojů
  • měření mikrometrem a posuvným pravítkem
  • pečlivá kontrola výrobku
  • čtení technické dokumentace
  • spolupráce s kolegy ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ/SOÚ strojírenského zaměření výhodou
  • technickou zdatnost a manuální zručnost
  • dobrou znalost technické dokumentace
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v prestižní společnosti
  • roční navyšování mezd
  • dotace obědů a jídelních automatů
  • týden dovolené navíc
  • příležitost profesního růstu
  • příspěvek na životní pojištění a FlexiPassy
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha