Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Randstad s.r.o.

Chcete se stát součástí úspěšné francouzské výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky a stres s Vámi nezamává? Máte již zkušenosti v oblasti řízení zásob a přepravy? Pak o Vás chceme vědět Pro našeho významného klienta na Rychnovsku hledáme Specialistu logistiky.

Specialista logistiky

referenční číslo: D22C459C | aktuálnost: 7. 7. 2016

Náplň práce:

• Denní komunikace s výrobou a dodavateli
• Sledování a optimalizace stavu zásob
• Organizace dopravně přepravního procesu
• Workflow management vratných obalů
• Spolupráce při tvorbě plánu výroby
• Spoluúčast na analýze a zlepšování logistických procesů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání - oblast logistiky výhodou
• Zkušenost v oblasti řízení zásob a přepravy - automotive výhodou
• Vyjednávací a komunikační dovednosti
• Angličtina na komunikativní úrovni
• Dobré znalosti Microsoft Excel
• Znalost SAP výhodou
• Flexibilita a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• Nadstandardní mzda odpovídající schopnostem a zkušenostem
• Zajímavé a náročné povolání
• Osobní a profesní rozvoj
• Smlouvu na dobu neurčitou
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na stravování

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Specializace: specialista logistiky

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha