Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

QC inspektor,technik NDT

referenční číslo: 36013 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou kryogenních zařízení na skladování a distribuci technických plynů, hledá vhodného kandidáta na pozici:

QC INSPEKTOR, TECHNIK NDT

Pracovní náplň:
Provádění nedestruktivních zkoušek dle požadavku technických specifikací
Spolupráce a komunikace s inspektory zákazníka nebo třetí strany v rámci kontrol a zkoušek
Statistické zpracování výsledků kontrol a zkoušek
Zajišťování NDE zkoušek v požadovaném rozsahu a v souladu s požadavky bezpečnosti práce
Provádění tlakových a těsnostních zkoušek Systémové řešení vad a předkládání návrhů na nápravná opatření

Požadavky:
SŠ (technické/ strojní zaměření)
Znalost problematiky tlakových nádob výhodou
Personální certifikace v oblasti NDE výhodou
Uživatelská znalost práce na PC
Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni
Analytické myšlení, týmová orientace, smysl pro odpovědnost
Dobré organizační dovednosti, flexibilita, samostatnost

Nabízíme:
Zajímavou a perspektivní práci v rámci nadnárodní společnosti
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení
Příspěvek k penzijnímu připojištění
5 týdnů dovolené
Možnost závodního stravování včetně příspěvku na stravování
Podpora osobního rozvoje, vzdělávání včetně jazykových kurzů

Místo pracoviště: Děčín
nástup: Ihned/ Dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail kariera10@karierasro.cz a uvádějte značku 20147/FIŠ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha