Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer lakovny

referenční číslo: 11816 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Hledáte práci v zajímavém odvětví a máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete při práci využít angličtinu? Je Vám blízká oblast lakování?

Pak neváhejte a kontaktujte nás

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu zkušeného kandidáta na pozici:

MANAŽER LAKOVNY

Náplň práce

  • Vedení pracovního kolektivu na oddělení lakovny (přímí i nepřímí podřízení)
  • Plnění úkolů v daných termínech
  • Dodržování směrnic a předpisů svého týmu
  • Určování cílů a priorit
  • Spolupráci s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání - strojní či chemické
  • Alespoň 5 let praxe na vedoucí pozici ve výrobním prostředí
  • Znalost procesů lakování
  • Komunikativní angličtinu
  • Organizační schopnosti, schopnost motivovat tým

Nabízíme:

  • Práci pro stabilní nadnárodní společnost
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění, závodní stravování....
  • Týden dovolené navíc
  • Další nadstandardní benefity
  • Místo výkonu práce: Praha

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha