Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Úředníci v oblasti pojišťovnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11530950758 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Pro nově otevírané kontaktní místo hledáme od 1.11.2016 zaměstnance s komunikativním příjemným vystupováním.
Zaškolení bude probíhat v Brně (2 týdny). Pracovní doba 40 hodin. Obsah práce: poskytování informací pro pojištěnce, administrativa, aktivní nábor nových pojištěnců (může výrazně ovlivnit výši mzdy). Služební cesty do Brna a Prahy. Požadujeme bezúhonnost, pokročilou znalost práce na PC (Word, Excel, internet), proklientsky orientované vystupování, pečlivost. Upřednostňujeme předchozí praxi ve státní správě nebo jiné zdravotní pojišťovně, kladný vztah k Armádě podmínkou (2 dny výkonu práce na Vojenské akademii)
Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte výhradně mailem: vstanicek@vozp.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat v Brně na pobočce VoZP ČR.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail