Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

G2 server CZ s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11492690757 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Na pozici Junior Sales Manager hledáme mladé lidi (klidně absolventy), kteří mají obchodního ducha, orientují se alespoň lehce v oblasti IT a mají chuť si vydělat zajímavé peníze. Nedělej si starosti s tím, že ještě nemáš dokonalé zkušenosti s obchodem. Důležité je, mít nadšení a chuť. O zbytek se postaráme my.

Náplň práce Junior Sales Managera

Akvizice nových zákazníků
Úzká spolupráce s celým obchodním oddělením
Plánování schůzek
Pravidelný reporting
Koho hledáme? Kolegu nebo kolegyni, kteří

Úspěšně dokončili SŠ
Rádi komunikují s lidmi
Používají selský rozum a nebojí se prohodit pár slov v angličtině
Nečekají v koutě na příležitost, ale jdou jí naproti
Mají obrovskou chuť a nadání pro obchod
Chtějí získávat nové kontakty
Co u nás můžete čekat?

Práci v mezinárodní IT společnosti
Neformální prostředí s kolegy, které práce baví
Motivující ohodnocení dle vlastních výkonů (fix a neomezené provize!)
Příležitost naučit se něčemu novému
Možnost posunout se dál ve své začínající kariéře
Neomezený přísun kofeinových i nekofeinových drinků

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha