Typ nabídky

Minimální mzda

Makléř prodej / pronájem nemovitostí

referenční číslo: D2088051 | aktuálnost: 02.05.2017

RELOCA.CZ s.r.o.

Makléřům nabízíme od začátku podíly 50% bez jakýchkoli poplatků či nákladů, veškerá školení i certifikace jsou zdarma, nováčkům nabízíme nově také podporu až 20.000,- / měs.

Náplň práce

Příjmeme makléře na pozici – specialista na prodej/pronájem nemovitostí. Staňte se součástí dynamického kolektivu a využijte volné pracovní pozice v našem prosperujícím týmu. Nabízíme ty nejlepší flexibilní pracovní i finanční podmínky. Od 50% bez vstupních poplatků. ZAJIŠTĚNÍ Nejmodernější software na trhu Využíváme zcela unikátní web Nejsofistikovanější systém párování nabídky a poptávky Nejrychlejší získávání nabídek a poptávek Nejmodernější zázemí (PC, tablet, notebook, chytrý mobil) pro práci v kanceláři i v terénu Virtuální prohlídky Videoprohlídky KARIÉRA: Nejlepší finanční podmínky, možná fixní odměna (10.000 Kč/měsíčně). Makléř ve zkušební době (makléř junior): 50% z provize Makléř senior: 50% - 100% z provize dle individuálně zvoleného modelu Neplatíte žádné poplatky, dostanete kompletní školící program, možný rychlý postup na manažerské pozice. Vytváření týmu: 5% - 10% z obratu týmu při 2-5 ti makléřích v týmu 10% - 25% z obratu týmu s více než pěti makléři v týmu Vedoucí projektu: 10.000,- - 50.000,- k provizi dle projektu SEBEREALIZACE Očekáváme podílení se na jednom, nebo více z našich projektů, které jsou samozřejmě ohodnocovány provizí i meziprovizí. Možnost stát se vedoucím projektu, případně si vytvořit vlastní. Vedoucímu projektu je provize navýšena o odměnu za vedení projektu. Více na http:www.reloca.cz/kariera . MOTIVACE: Budování kariéry. Budování týmu. Vedení projektu. Kromě finanční motivace, nabízíme i četné věcné odměny v soutěžích. POŽADAVKY: Dáme šanci každému, ze zkušeností víme, že nejdůležitější je pracovitost, komunikativnost a chuť se učit novým věcem. POHNĚTE ŽIVOTEM SPRÁVNÝM SMĚREM Vyberte si dle Vašich zkušeností, praxe, zájmu nebo se pusťte do něčeho nového. BUDUJTE KARIÉRU Hledejte si v nových příležitostech budoucnost. NAJDĚTE SI LEPŠÍ PODMÍNKY Pomůžeme Vám se správně rozhodnout.

Mzda: 20 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Sokolovská 270/210, Praha 9

Region: Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: obchodník

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty