Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technický obchodník s maďarštinou

referenční číslo: 10751 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Máte zkušenosti z obchodní pozice a strojírenské vzdělání? Dokážete komunikovat v maďarském a anglickém jazyce? Rádi byste se uplatnili na pozici TECHNICKÝ OBCHODNÍK s MAĎARŠTINOU v úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí?

Pak hledáme právě Vás

Úspěšná strojírenská společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici:

TECHNICKÝ OBCHODNÍK s MAĎARŠTINOU

Náplň práce

  • prodej svěřených produktů
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • akvizice nových klientů
  • příprava smluv a ostatních podkladů k prodeji
  • technická podpora pro zákazníky
  • nákup potřebných komponent

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství podmínkou
  • praxi na obdobné pozici
  • maďarský a slovenský jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC
  • komunikativní, organizačně zdatnou osobnost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí stabilní obchodní společnosti
  • práci formou home office
  • možnost osobního rozvoje
  • automobil i pro soukromé účely, notebook, telefon
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: východní Slovensko/ Maďarsko

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Zahraničí mimo EU, Slovensko

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha