Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář, rozpočtář

referenční číslo: D1DC88DC | aktuálnost: 02.05.2017

Delta Projektconsult s. r. o.

Delta patří mezi specialisty v oblastech jako je architektura, generální projektování a stavební management. Celá skupina Delta má osm dceřiných společností v Rakousku, České republice, na Slovensku a na Ukrajině, v nichž pracuje cirka 160 spolupracovníků. Ročně Delta pečuje o stavební projekty v celkové hodnotě více než 1 miliardy EUR. Pro posílení našeho týmu aktuálně hledáme adepty na pozici:

Náplň práce

- příprava rozpočtů a cenových kalkulací
- návrhy a zpracování technického řešení dle projektové dokumentace zakázek
- výběr subdodavatelů a uzavírání smluv
- návrhy optimalizace zakázek
- vytváření cenových nabídek
- sestavení položkového rozpočtu zakázky, tvorba doprovodného textu nabídky

Požadujeme

- SŠ / VŠ
- praxe v rozpočtování a přípravě staveb výhodou
- pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
- orientace v projektové dokumentaci
- pečlivost a spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka – výhodou
- časovou flexibilitu
- zodpovědný a aktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme

- práci v prosperující mezinárodní firmě
- práci na různorodých projektech
- prostor pro seberealizaci a rozvoj odborných zkušeností
- adekvátní finanční ohodnocení

Místo pracoviště: Třebíč

Region: Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: přípravář, rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy