Grafton Recruitment s.r.o.

Hledá se HR konzultant/ka

(referenční číslo: 18-12-228101/JD)

Ahoj budoucí kolego / kolegyně,

máš rád/a klid a nerad/a se učíš novým věcem? Pak bohužel pro Tebe nic zajímavého nemáme…

Jsi přesný opak? Vyhledáváš výzvy, chceš se pravidelně zdokonalovat či vzdělávat a preferuješ dynamické pracovní prostředí? Při komunikaci v angličtině se cítíš jako ryba ve vodě Pak určitě čti dál

O co se jedná?
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR konzultant. Na této pozici budeš komunikovat s firmami z mezinárodního prostředí, které hledají nové zaměstnance. Tvým úkolem bude připravit inzerci, pracovat se sociálními sítěmi, vyhledávat vhodné kandidáty, vést s nimi pohovory (v češtině i angličtině) a doporučovat je dál k našim klientům. Čas od času se budeš podílet se i na akvizicích nových klientů, budeš mít možnost poznat a porozumět trhu práce a účastnit se zajímavých konferencí.

Požadujeme:

Jaký/á bys měl být?
Motivovaný, zapálený, pracovitý, zaměřený na dosahování cílů - přesně takového člověka hledáme!
Nemáš zkušenosti s personalistikou? Nevadí, všechno tě naučíme . Na začátek stačí zájem, chuť do práce, uživatelská znalost Office, výborná znalost angličtiny (C1) a schopnost multitaskingu :)

Nabízíme:

Benefity:
A co na oplátku nabízíme my?

  • kanceláře v centru Prahy (dobré obědy tak máme vychytané :)
  • žádné docházkové kartičky
  • samozřejmostí jsou u nás: stravenky, sick days, jazykové kurzy, časem budeš mít nárok i na mutlisport kartu, flexipassy a v neposlední řadě možnost zúčastnit se mnohých školení či konferencí
  • stejně nadšené kolegy jako jsi ty!

Zaujala Tě tato pozice? Vyplň prosím kontaktní formulář a zašli nám svůj životopis a motivační dopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud si již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktuj prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic nalezneš na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Komárková Andrea

Odpovědět na inzerát