Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Project manager

referenční číslo: 7786 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Považujete se za člověka samostatného, zodpovědného a organizačně schopného? Máte praxi či vzdělání v oblasti strojírenství a je pro Vás práce na mezinárodních projektech, kde budete využívat znalost cizího jazyka, tou pravou výzvou?

Pak neváhejte a reagujte prostřednictvím emailu a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Náplň práce

  • Organizační správa více přidělených projektů na zakázkách v zahraničí
  • Komunikace se zákazníky, subdodavateli a centrálou v ČJ a AJ (případně NJ), řešení zákaznických reklamací a reporting ohledně stavu projektů
  • Zajištění materiálu a dílců od subdodavatelů od poptávky k expedici
  • Cenové kalkulace a zpracování nabídek
  • Administrativní činnost v rámci interního ERP systému

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém či technickém oboru
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Komunikativní znalost AJ (případně NJ)
  • Znalost práce s nástroji MS Office a MS Project
  • Organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na projektech pro zahraničí a aktivní využití jazyka
  • Nadstandartní platové podmínky
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvky na dopravu
  • Další nestandartní benefity (příspěvky na sportovní aktivity, vzdělávání)
  • Lokalita pracoviště: Pomezí Olomouckého a Moravskoslezského kraje

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha