Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Gemtek.CZ, s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11102510779 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Životopisy v českém a anglickém jazyce zasílat na adresu: marketa_kropikova@gemteks.com (na e-maily, které nebudou obsahovat životopis v anglickém jazyce nebude odpovídáno).
Náplň práce: příprava dat a dokumentů k přepravě dle plánu, interní komunikace týkající se příchozího materiálu a jeho rozdělení, zadávání dat, vyplňování informací od dodavatele, vyplňování příchozích a odchozích dokumentů, podpora nákupčího při zadávání objednávek, vyhledávání vhodného materiálu pro výrobu, komunikace s dodavateli a další povinnosti s tím spojené.
Požadavky: znalost práce s PC (hlavně internet a excel), minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici, anglický jazyk na komunikativní úrovni (pohovor v angličtině), zkušenost z firmy vyrábějící elektroniku výhodou.
Výše nástupní mzdy dle zkušeností a schopností uchazeče.
Stravenky po odpracování půl roku.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail