Typ nabídky

Minimální mzda

Testovací technik HW

referenční číslo: D1C464BE | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Testování elektronických jednotek především driverů výkonových prvků
- Testování výkonových bloků
- Příprava typových zkoušek el. jednotek a výkonových bloků
- Příprava podkladů pro dokumentaci, tvorba dokumentace o zkouškách

Požadujeme

- Vzdělání - střední/vysoká škola elektrotechnického směru (výkonová elektronika, elektronika), v případě středoškolského vzdělání je požadovaná praxe v oboru min. 5 let
- Zkušenosti s návrhy elektronických zařízení a výroba desek plošných spojů - i na amatérské úrovni výhodou
- Zkušenosti v oblasti elektronického měření výhodou
- Zkušenosti s SW pro návrh el. schémat a návrhy plošných spojů - OrCAD (Alegro, Altium Designer, Eagle apod.) - výhodou
- Znalost AutoCad výhodou
- Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel...)
- Znalost AJ - výhodou
- Odborná způsobilost pracovníka v elektrotechnice - Vyhl. 50/1978 Sb. min. § 5
- Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, přesnost a smysl pro detail

Nabízíme

- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- velmi dobré platové ohodnocení
- stravování v prostorách společnosti
- zaměstnanecké výhody
- Nástup ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita