Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Vedoucí SW vývoje|C/C++|zajímavé finanční ohodnocení

(referenční číslo: 4-10-211712/JD)

Chcete vidět jak se Vaše práce mění v konkrétní hmotné produkty, které využívají miliony lidí denně? Chcete být součástí mezinárodní společnosti a využít tak anglický jazyk na 110%?

Pokud hovoříte anglicky a máte praxi s programování v jazyce C/C++ pak Vám nabízíme možnost stát se vedoucím pracovní skupiny a posunout se tak na další kariérní stupeň.

Pracovní náplň:

  • vedení týmu softwarového vývoje a jejich motivace
  • reporting
  • spolupráce s dalšími týmy ve společnosti
  • provádění projektových hodnocení
  • podpora při průběhu SW auditu
  • aktivní přístup v případě procesu SW standardizace
  • řízení a neustálé zlepšování interních procesů
  • přehled v oblasti embedded vývoje
  • podpora při komunikaci se zákazníkem

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání - oblast elektro/IT
  • zkušenosti s programováním v jazyce C/C++
  • zkušenosti v oblasti embedded vývoje/programování
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ochota pracovat v mezinárodním prostředí
  • orientace na splnění cíle
  • organizační dovednosti
  • ochota občasných pracovních cest
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dopravu a ubytování (možnost poskytnout firemní byt)
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • životní a penzijní připojištění
  • high-tech prostředí mezinárodní společnosti
  • možnosti dalšího vzdělávání a růstu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Management
Typ nabídky: Zaměstnání