Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ESMD Call centres s.r.o.

Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11184560751 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Místo výkonu práce: Mlýnská 2353/12, Moravská Ostrava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: praca@esmd.cz

Náplň práce:
- provádění různých denních kontrol na počítačích společnosti.
- vyšetřování různých akcí.
- rozhovory s kandidáty na různých pozicích, instruování nových pracovníků v bezpečnostních postupech, dohlížení a zajištění, aby byly všechny postupy prováděny.
- správa bezpečnosti a ochrany společnosti. Jednání se společnostmi, které zabezpečují protipožární systém.
- tvorba bezpečnostních opatření.

Kvalifikace / Zkušenosti:
- plynulá znalost anglického, českého a polského jazyka
- zkušenosti na obdobných pozicích ve velkých společnostech
- vhodné i pro policejní vyšetřovatele nebo vojenské veterány
- zkušenosti s bezpečnostními kamerami
- zkušenosti s výslechy
- z ákladní znalosti bezpečnosti na pracovištích
- zkušenosti se zvládáním různých bezpečnostních poplachů
- znalost Microsoft Office

PP na dobu určitou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha