Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PRESTOL holding, a.s.

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11568680751 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Kontakt: 731 970 102, personalistika.prestol@gmail.cz
Požadujeme:
vzdělání min. SŠ stavební, VŠ výhodou
praxi v přípravě staveb
znalost práce s MS Excel a Word,
technicko- ekonomické myšlení
organizační schopnosti, rozhodnost, samostatnost, smysl pro detail a pečlivost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.
řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:
Samostatná činnost v oblasti přípravy
Znalost stavební projektové dokumentace
Kompletní příprava a kontrola podkladů do výběrových řízení
Zpracování poptávek, nabídek a následné vyhodnocení subdodavatelů
Příprava harmonogramů
Vedení obchodních jednání a příprava smluvních podkladů
Spolupráce s nadřízenými a kolegy ve společnosti
Nabízíme:
Nástupní mzda v rozmezí od 22000Kč možnost osobního ohodnocení dle zkušeností a pracovního výkonu
Stálá práce s pravidelným přídělem zakázek (nikoliv jen sezóně)
Účast na všech typech stavebních zakázek
Zázemí silné a stabilní společnosti
Příležitost seberealizace a profesního růstu
Bonusy: mobilní telefon, notebook nebo tablet

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha