Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer informačních systémů

referenční číslo: D1A7D91E | aktuálnost: 06.02.2017

Melzer, spol. s r.o.

Společnost Melzer, největší dodavatel informačního systému QI na českém trhu ERP systémů s více než 20-ti letou tradicí, hledá do svého týmu vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Náplň práce

• akvizice nových zákazníků v segmentu obchodních a výrobních společností
• vedení obchodních jednání se zákazníky (na úrovni managementu)
• prezentace informačního systému QI
• příprava a tvorba nabídek
• spolupráce na tvorbě obchodní strategie

Požadujeme

• VŠ technického případně ekonomického směru
• praxe v oblasti obchodu minimálně 2 roky
• proaktivní osobnost s obchodním duchem
• reprezentativní vystupování, prezentační dovednosti
• zkušenosti s prodejem IT nebo informačních systémů výhodou
• vysoké pracovní nasazení, vytrvalost
• znalost práce na PC - MS Office
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• dobré platové ohodnocení
• odborný a profesní růst
• přátelské prostředí skvělého týmu lidí
• systém firemních benefitů (notebook, firemní telefon, stravenky, cvičení, věrnostní program, sportovní akce)

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč

Místo pracoviště: Česká republika

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské