Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí oddělení řízení kvality

referenční číslo: 11289 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Máte zkušenosti s řízením kvality v mezinárodní technicky zaměřené společnosti? Ovládáte na komunikativní úrovni anglický nebo německý jazyk? Hledáte novou zajímavou výzvu v řízení a rozvoji kvality?

Potom hledáme právě Vás

Významná zahraniční společnost hledá vhodného kandidáta pro novou pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ KVALITY

Náplň práce

  • vedení oddělení řízení kvality (cca 3 - 6 podřízených)
  • odpovědnost za systém řízení kvality
  • plánování a provádění interních auditů
  • podíl při definování a dohled nad prováděním opatření z auditů
  • školení zaměstnanců
  • kontrola kvality výroby

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání - nejlépe technického směru
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky (ve výrobní firmě výhodou)
  • pokročilá znalost MS OFFICE
  • nutná znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na středně pokročilé úrovni
  • samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost
  • zkušenost s vedením kolektivu výhodou

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (bonusy)
  • 25 dnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • propracovaný systém vzdělávání (odborné i jazykové)
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • notebook, mobilní telefon

Místo výkonu práce: Domažlicko

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha