Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr výrobního oddělení

referenční číslo: 11629 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve výrobě, domluvíte se anglicky a hledáte práci? Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát

Společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá kandidáta na pozici:

MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (30 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Koordinace výroby a vedení zaměstnanců
  • Spolupráce s technology, kvalitou a vedením
  • Zajištění chodu a kvality výroby, norem ISO
  • Odpovědnost za plánování, dodržování postupů
  • Kontrola realizace zakázek ve výrobě
  • Dodržování zásad BOZP a PO
  • Evidence dat a poskytování reportingu

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání v elektrotechnice/strojírenství
  • Praxi s vedením lidí ve výrobě min. 2 roky
  • Zkušenosti z oblasti Automotive výhodou
  • Znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • Orientaci v systémech řízení ISO, KAIZEN
  • Organizační schopnosti, samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha