Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Trainee program - pro absolventy technických oborů

referenční číslo: 11907 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Jste absolventem VŠ technického oboru a rád/a byste získal/a praxi v prostředí mezinárodní výrobní firmy? Domluvíte se anglicky?

Potom neváhejte pošlete nám životopis ještě dnes

Mezinárodní firma hledá do svého týmu mladé talenty na pozici

TRAINEE PROGRAM - pro ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ

Náplň práce

  • spoupráce na projektech v ČR a zahraničí
  • plnění samostatných úkolů i úkolů v týmu
  • zaučení se na více odděleních výrobní firmy
  • rozvoj manažerských dovedností
  • prezentace vlastních nápadů na poradách

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti techniky, strojírenství
  • všeobecný přehled a zájem uplatnit se v oboru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ochotu učit se novým věcem
  • samostatnost a schopnost prosadit se
  • ochotu cestování do zahraničí

Nabízíme:

  • nadstandartní finanční ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • možnost nástupu IHNED
  • uplatnění angličtiny a cestování do zahraničí
  • možnost uplatnění se ve firmě i po ukončení trainee programu
  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha