Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Security & network manager

referenční číslo: 8771 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Orientujete se v oblasti zabezpečování sítí? Máte analytické uvažování a rád byste ho rozvíjel?
Domluvíte se anglicky a láká Vás prostředí mezinárodní společnosti?

Pak je tato nabídka přesně pro Vás

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci s nejnovějšími technologiemi na pozici:

SECURITY & NETWORK MANAGER (40– 60 000,- Kč)

Náplň práce

  • Správa zabezpečení sítí
  • Zajištění kompatibility síťových zařízení
  • Řešení bezpečnostních síťových odchylek
  • Zpracování analýz a reporting vedení společnosti
  • Přezkoumání a aktualizace pracovních procesů a postupů
  • Podpora týmu a pomoc při řešení problémů

Požadujeme:

  • Komerční zkušenost v oblasti zabezpečování sítí
  • Analytické uvažování a komunikační dovednosti
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Komunikace v anglickém jazyce na denní bázi
  • Znalost metodiky ITIL

Nabízíme:

  • Využití moderních technologií
  • Možnosti kariérního růstu a rozvoje
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvky na sport a relaxaci
  • Jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha