Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

B. Braun Medical s.r.o.

Sestra Dialyzačního střediska (Ostrava)

referenční číslo: D12CA5D1 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Do týmu dialyzačního střediska v Ostravě hledáme zdravotní sestru se vstřícným vystupováním a ochotou pečovat o pacienty s chronickým onemocněním ledvin.

Pracovní náplň

- Praktické provedení akutních a chronických hemoeliminačních výkonů v souladu s klinickými standardy pracoviště
- Vedení zdravotnické dokumentace dle standardů pracoviště
- Obsluha zdravotnických přístrojů
- Evidence a vykazování provedených zdravotnických výkonů jednotlivým zdravotním pojišťovnám

Požadujeme:

- Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (všeobecná sestra)
- Pomaturitní specializační studium nefrologie nebo intenzivní péče výhodou
- Praxe na DS, ARO nebo JIP výhodou
- Zkušenosti s obsluhou zdravotnické techniky výhodou
- Znalost práce s PC
- Týmovou spolupráci, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, schopnost dlouhodobě pečovat o chronicky nemocné pacienty
- Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

- Stabilní a silné zázemí nadnárodní společnosti
- Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- Podporu dalšího odborného vzdělávání
- Nadstandardní program zaměstnaneckých výhod
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Motivační finanční ohodnocení

Místo pracoviště: Zalužanského 15, Ostrava - Vítkovice

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha