Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SENZU Drinks s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11494150704 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Pozice: Obchodní zástupce
Náplň práce: Péče o stávající síť zákazníků, Prezentace a distribuce našich produktů, Akvizice nových zákazníků, Návrhy a realizace marketingových projektů
Požadavky: Aktivní přístup k práci a znalost prostředí v oblasti gastronomie, Příjemné vystupování a výborné prezenční a komunikační schopnosti, Časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, Uživatelskou znalost práce na PC, Řidičský průkaz sk. B, Trestní bezúhonnost, Minimálně středoškolské vzdělání, AJ na komunikativní úrovni,
Nabízíme: Plat 23 000 – 40 000 Kč složen z fixní měsíční mzdy a motivační odměny, Práci na plný úvazek, Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, Zajímavou obchodně-kreativní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti, Služební automobil, notebook, telefon,
NÁSTUP IHNED !!!
Váš životopis, prosím, zasílejte na: obchod@senzudrinks.cz
V případě, že postoupíte do dalšího kola výběru, budete pozváni na osobní pohovor.
Nástup: možný ihned Mzda: 23 000 - 40 000,- Kč
Kontakt: Váš životopis, prosím, zasílejte na: obchod@senzudrinks.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 23 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SENZU Drinks s.r.o., Martina Schmidová, volná místa, martina.schmidova@gourmetinvest.cz