Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Gumárny Zubří, akciová společnost

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10451820714 | aktuálnost: 4. 8. 2016

SEŘIZOVAČI - do provozu lisovny plastů a TPE ve 12ti hodinových směnách denní a noční
do provozu lisovny plastů a TPE ve 12ti hodinových směnách denní a noční
Co požadujeme: Minimálně vyučení v technickém oboru. Praxe se vstřikováním plastů - výhodou
Vhodné i pro absolventy. Oprávnění k obsluze jeřábů, výtahů a průkaz vazače (není podmínkou pro nástup). Odpovědnost a spolehlivost. Loajalita. Týmová spolupráce, komunikativnost. Aktivní přístup a chuť učit se novým věcem
Náplň práce: Průběh výroby dle plánu. Dodržování technologických postupů výroby. Za správnou detekci poruch a jejich odstranění. Odstranění vad při lisování přenastavováním parametrů. Ve spolupráci s technologem navrhuje opravy forem
Co nabízíme: 80 let tradice a stability na trhu. Patříme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu. Budete součástí společnosti, jež má právo užívat titul "dodavatel pro Auto roku 2016"
Budete součástí skvěle fungujícího týmu. Budete pracovat s moderní technologií .Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvky na stravování, vlastní stravování, finanční odměny, vitamínové balíčky …)
První kontakt: Zájemci se mohou dostavit každé úterý a středu od 9:00 hodin do 10:00 hodin na návštěvní místnost akciové společnosti nebo mohou zaslat životopis elektronicky na adresu Lenka.Trestikova@guzu.cz. Do předmětu zprávy uveďte prosím "SEŘIZOVAČ" Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 465.
ov.3.8.16

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail