Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista výrobních procesů

referenční číslo: 11910 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Máte za sebou prokazatelné výsledky v oblasti automobilového průmyslu? Chcete se podílet na rozvoji výrobní společnosti? Pokud máte v brzké době v plánu přijmout novou pracovní výzvu, tak je tato nabídka určena právě Vám

Perspektivní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ

Náplň práce

  • zodpovědnost za plynulý chod svěřeného úseku
  • zavádění metod neustálého zlepšování výroby
  • kooperace s oddělením kvality, plánováním výroby apod.
  • podílení se na zavádění nových výrob
  • tvorba layoutů, norem, pracovních postupů a jejich kontrola

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • min. 2 roky praxe na pozici technologa/ procesního inženýra – AUTOMOTIVE výhodou
  • AJ – pokročilá znalost – nutná komunikace se zahraničními kolegy
  • znalosti výrobních procesů v automotive
  • manuální zručnost a technické myšlení

Nabízíme:

  • práci pro perspektivní společnost
  • lákavé platové podmínky
  • zodpovědnou a motivující pozici
  • široká škála firemních benefitů
  • setkáte se s moderními výrobními technologiemi
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 32 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha