Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Team leader ve výrobě

referenční číslo: 11815 | aktuálnost: 10. 12. 2016

Máte zkušenosti z pozice mistra v automobilovém průmyslu a dobré organizační a analytické schopnosti? Chcete pracovat pro společnost, která svým zaměstnancům nabízí zajímavé benefity a váží si jich?

Tak na nic nečekejte a zašlete mi svůj životopis

Mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, hledá novou posilu do svého týmu, na pozici:

TEAM LEADER ve VÝROBĚ (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu pracovníků na celé směně
  • Podílení se na výběru, školení a hodnocení zaměstnanců
  • Komunikace s vedením a reportování daných výsledků
  • Návrhy na zlepšování výrobního procesu a snižování nákladů
  • Příprava týdenního výrobního plánu

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě alespoň 2 roky
  • Odolnost vůči stresu, schopnost týmové práce
  • Základní znalost angličtiny výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na rekreaci
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na relokaci
  • Zázemí mezinárodní úspěšné firmy
  • Místo pracoviště: Praha

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha