Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Farmaceut/farmaceutka/lékárník/lékárnice

referenční číslo: 9394 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jsi absolventem farmacie?
Hledáš práci, kde se budeš moci rozvíjet a uplatníš svoje znalosti ze studií?
Chceš se vrátit k rodině a přátelům?

Hledáme přesně Tebe.

Farmaceutická společnosti hledá posilu do svých týmů po celé České republice na pozici:
FARMACEUT/FARMACEUTKA/LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE

Náplň práce

  • Konzultace s pacienty
  • Příprava a kontrola léčiv
  • Expedování
  • Práce s lékárenským programem

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru Farmacie
  • Znalost práce na PC
  • Chuť pracovat, učit se
  • Orientaci na pacienty

Nabízíme:

  • Příspěvek na přestěhování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Liberecký, Ústecký, Středočeský, Jihočeský, Karlovarský, Plzeňský kraj

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha