Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - jednoúčelové stroje

referenční číslo: 12384 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Máte zkušenosti s mechanickým návrhem a láká Vás práce na samostatných projektech, kde budete mít prostor na své nápady a kreativitu? Domluvíte se anglicky?

Potom se přihlaste do výběrového řízení na pozici:

KONSTRUKTÉR - JEDNOÚČELOVÉ STROJE

Náplň práce

  • Mechanický návrh menších jednoúčelových strojů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Spolupráce s vývojáři SW a HW
  • Testování a spolupráce při výrobě prototypu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru (strojařina výhodou)
  • Znalost 3D konstrukčního SW (Solidworks, Catia,...)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s technologií výroby mechanických dílů
  • Znalosti mechaniky přístrojů
  • Znalost principů a souvislostí při navrhování celých systémů
  • Pečlivost a smysl pro detail

Nabízíme:

  • Práci na samostatném projektu
  • Práci v moderním prostředí a s moderními nástroji
  • Přáteskou, rodinnou atmosféru ve firmě
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Možnost občasného cestování do zahraničí
  • Příspěvky na dopravu a stravování
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha