Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FENIX PERSONAL s.r.o.

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11429230738 | aktuálnost: 15. 9. 2016

z: 14.9.2016 Dynamicky se rozvíjející česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl a zabývající se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů, hledá pro rozšíření týmu nové zaměstnance na pozici kontrolor/ka kvality.
Požadavky: vyučení, dobrý zdravotní stav (zejména zrak), práce s měřidly výhodou nikoliv podmínkou, svědomitost, pečlivost, zručnost, trestní bezúhonnost, slušné vystupování, dodržování pracovních předpisů, dochvilnost, zodpovědnost, ŘP sk. B, vlastní auto je výhodou
Náplň práce: kontrola automobilových součástek, kontrola pomocí lupy nebo běžná kontrola vizuální, nenáročná práce s přístroji a měřidly, práce v dílně v Novém Jičíně a podle potřeby v menší míře přímo u zákazníků v okolí.
Nabízíme: Práci v čistém prostředí a dlouhodobou perspektivu. Mzdu (ve zk. době) 80 Kč/hod., (po zk. době pak 90 Kč/hod.) + zákonné příplatky (za noc a víkendové směny) + možnost příplatků dle typu jednotlivých kontrol až do výše +10 Kč/hod. + individuální odměny dle odváděného výkonu až do výše 1.000 Kč/měsíc. BONUSY po zkušební době
2 dny placeného volna v době nemoci, kvartální docházkový bonus 600Kč, životní pojištění po 3 letech
stravenky, pracovní oděv (boty, trička, mikiny atd.), další pomůcky, proplacené náklady cesty při výjezdech k zákazníkovi, pololetní odměny, plný pracovní úvazek a hlavní pracovní poměr, korektní jednání
Kontakt: Martina Holasová, telefon: 739 478 883

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

FENIX PERSONAL s.r.o., Martina Holasová, +420 739 478 883