Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr senior s AJ

referenční číslo: 10873 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Máte vzdělání technického zaměření a zkušenosti na pozici procesního inženýra? Domluvíte se anglicky a nevadí vám jezdit na zahraniční služební cesty? Láká Vás zajímavá práce na nadnárodní úrovni ve stabilní společnosti na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis a ucházejte se tak o pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA SENIORA na Vysočině

Mezinárodní prosperující společnost působící v automobilovém průmyslu hledá kandidáty na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR SENIOR s AJ (50-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • Plánování nových výrobních procesů
  • Zajištění zlepšování procesů ve výrobě
  • Zvyšování produktivity, efektivity a kvality
  • Podílení se na vývoji nových technologií
  • Týmová práce na nových projektech
  • Spolupráce na nadnárodní úrovni

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na pozici procesního inženýra
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost výrobních procesů a technologií
  • Komunikativnost, organizační schopnosti
  • Proaktivní přístup, ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti
  • Zajímavá práce v mezinárodním prostředí
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha