Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ing.Marcela Pichlerová

Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11415930777 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Co dělá bankovní poradce
Bankovní poradce se zaměřuje na poradenství a konzultace týkající se bankovních produktů a bankovních postupů.
Náplň práce: konzultace s klienty, vypracovávání podkladů, zhodnocení žádostí klientů, vedení evidence, vypracovávání výkazů, analýza vývoje trhu
Pracovní nástroje: mezi pracovní prostředky patří výpočetní technika a kancelářské potřeby
Osobnostní vlastnosti: bankovní poradce by měl být schopný jednat s lidmi, samostatně se vzdělávat a pohotově reagovat
Mělo by se jednat o člověka s praxí v oboru bankovnictví, není však podmínkou.

Své CV zasílejte na: prace@jamesgrant.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Ing.Marcela Pichlerová, Zuzana Saláková, prace@jamesgrant.cz