Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Zkušený mistr strojírenské výroby – brno – venkov

referenční číslo: 11794 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Je Vaše vzdělání strojírenského zaměření
Jste zkušený ve vedení pracovníků ve výrobě?
Hledáte novou výzvu, kde byste uplatnil své dosavadní zkušenosti?
Tak je tato pozice určena právě Vám
Výrobní společnost sídlící nedaleko Brna přijme schopného a zkušeného pracovníka na pozici MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY (30 - 40.000,- KČ)

Náplň práce

  • Vedení pracovníků ve výrobě (1 směna)
  • Rozdělení činností, dohled nad odvedenou prací
  • Reporting vedení společnosti
  • Vedení projektů zaměřené na zlepšování procesů ve výrobě

Požadujeme:

  • Min. SŠ strojírenského zaměření
  • Praxe ve vedení výroby
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost materiálů
  • Prokazatelné znalosti principů štíhlé výroby 5S, Kaizen

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práci na zajímavých projektech

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha