Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř

referenční číslo: D03B1893 | aktuálnost: 02.05.2017

AGENA Reality s.r.o.

Zavedená realitně/konzultační společnost AGENA Reality, která působí na trhu již od roku 2011, aktuálně otevřela dvě pozice pro nové kolegy. Specializujeme se na vyhledávání, konzultace a realizace prodejů developerských projektů prostřednictvím divize AGENA Development. Následný prodej nových jednotek je realizován sítí vlastních specializovaných webových presentací. AGENA Finance pomáhá a konzultuje s klienty otázky financování ať už vlastního bydlení, tak i např. investičních realitních projektů. Letos vytvořená divize AGENA UNIQUE-PROPERTY je komplexní nadnárodní projekt zaměřený na náběr a následný prodej unikátních nemovitostí, jako jsou např. zámecká sídla, luxusně pojaté domy, vily, nebo bytové jednotky a komplexy.

Náplň práce

s chutí dlouhodobě spolupracovat a vydělávat slušné peníze K dispozici: - komplexní zázemí pro jednání o náběrech nemovitostí - profesionální foto/video technika pro pořízení a následnou úpravu dokumentace - síť prodejně/presentačních webových aplikací - redakční systém pro správu obchodních případů - právní služby renomovaných kanceláří na přípravu smluvní dokumentace

Požadujeme

- alespoň tříletou praxi v oblasti realit

- minimálně slušnou orientaci ve finančních produktech (hypoteční a jiné úvěry)

- angličtinu, němčinu, případně ruštinu nebo čínštinu

- komunikativnost a obchodního ducha

- serióznost a maximální loajalitu vůči klientům i společnosti

- řidičský průkaz

Nabízíme

- standardní podíl na výnosu ve výši 50% netto

- individuálně stanovované podíly při velkoobjemových transakcích

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Maturita