Typ nabídky

Minimální mzda

Práce v uměleckém štukatérství a sochařství

referenční číslo: D032D703 | aktuálnost: 07.02.2017

ARTCAPITA s.r.o.

Firma zabývající se uměleckým štukatérstvím a designem interiéru hledá nové kolegy:

Náplň práce

Nabízíme spolupráci při realizaci štukové výzdoby v interiéru. Náplní práce je osazení a retuše sádrových říms, fabionů, profilů atd.
Dále pomocné práce při malbě dekorativních stropů a realizaci historických omítek.
Zajišťujeme ubytování a dopravu v případě realizace zakázek mimo Prahy a Středních Čech

Veškeré pracovní postupy zaučíme.
Šance pro absolventy škol.

Fotografie lidí při práci, samotný proces výroby a osazení naleznete na našich stránkách viz link:

http:www.artcapita.cz/rohove-dekoracni-listy-fabiony.aspx

Pro bližší informace volejte: Ondřej Dvořák - tel: 607 743 371 ( můžete volat i během víkendu )

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:
- manuální zručnost
- spolehlivost, flexibilitu a dochvilnost
- sebereflexi
- samostatnost a pečlivost

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
- zajímavou a nejednotvárnou práci
- práce v uměleckořemeslném oboru
- jsme mladý kolektiv, ale na věku u nás nezáleží, pokud máte mladého ducha
- motivační finanční ohodnocení

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha, Střední Čechy, Bratislava

Region: Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy