Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér – projektant

referenční číslo: 11655 | aktuálnost: 24. 7. 2016

Máte vysokoškolské vzdělání strojírenského případně stavebního zaměření a praxi v oblasti konstrukce? Vyznáte se v programu Autodesk Inventor a technické dokumentaci? Ovládáte anglický jazyk a chcete spojit svojí další kariéru se stabilní strojírenskou společností?
Zašlete nám Váš životopis.
Významná společnost zabývající se výrobou technologických zařízení, působící v okrese Hradec Králové, hledá do svých řad kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR – PROJEKTANT.

Náplň práce

  • Návrhy svařovaných konstrukcí
  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Výpočty pevností
  • Tvorba montážních předpisů
  • Spolupráce při tvorbě cenových nabídek

Požadujeme:

  • VŠ strojírenského, případně stavebního zaměření
  • Znalost programu Autodesk Inventor
  • Komunikaci v anglickém jazyce
  • Schopnost spolupráce a kreativitu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Diety v případě služebních cest
  • Místo výkonu práce je v okrese Hradec Králové

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha