Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Materiálový inženýr

referenční číslo: 12320 | aktuálnost: 29. 8. 2016

Máte vzdělání v oboru Materiálové inženýrství a chuť pracovat pro výjimečnou společnost? Domluvíte se anglicky nebo německy? Jste samostatní a zodpovědní?

Máme pozici, která je Vám šitá na míru – MATERIÁLOVÝ INŽENÝR Úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti materiálů pro stavebnictví hledá posilu do svého týmu na pozici:
MATERIÁLOVÝ INŽENÝR (30 – 40.000,-Kč)

Náplň práce

  • zajištění výroby po technologické stránce
  • práce v laboratoři, provádění zkoušek materiálů
  • zpracování související administrativy
  • zodpovědnost za průběžnou kontrolu výrobků
  • spolupráce s ostatními pracovníky laboratoře

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru Materiálové inženýrství
  • anglický nebo německý jazyk komunikativně
  • orientaci v oblasti stavebních materiálů
  • znalost práce na PC (především MS Office)
  • zodpovědný přístup k práci a samostatnost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou
  • závodní stravování, firemní akce
  • podporu individuálního rozvoje
  • místo pracoviště: Plzeňský kraj

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha