Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior servisní technik

referenční číslo: 10969 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Máte krátkou zkušenost z oblasti elektro? Je pozice servisního technika to, co by jste chtěli vykonávat a čemu se do budoucna věnovat? Pokud Vám nevadí cestování, tak pokračujte dále ve čtení

Společnost působící v oblasti servisu v oboru elektro, hledá nového kolegu na pracovní pozici:

JUNIOR SERVISNÍ TECHNIK s POLŠTINOU

Náplň práce

  • provádění servisní činnosti přímo u zákazníka
  • samostatná realizace svěřené zakázky
  • podílení se na montáži zařízení u zákazníka
  • operativní řešení nastalých problémů
  • řešení individuálních potřeb zákazníků

Požadujeme:

  • OU/ SOU zaměření elektro
  • 1 – 3 let praxe spojené s elektro (montér, servisní technik, údržba)
  • znalost polského jazyka na pokročilé úrovni – cestování k zákazníkům do Polska
  • platná vyhláška 50 minimálně paragraf 6
  • ŘP. sk. B

Nabízíme:

  • práci pro rozvíjející se společnost
  • vlastní organizace práce
  • služební PC i k soukromým účelům
  • mzda adekvátní Vašim dovednostem
  • telefon i k soukromému užití
  • místo výkonu práce: MS Kraj

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha