Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Systémová podpora

referenční číslo: 12221 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Láká tě prostředí mezinárodní společnosti a již jsi v některé pracoval/a? Máš zkušenost z pozice Systémové podpory a chtěl/a by ses v tom dále rozvíjet?
Pokud ano, zašli svůj životopis ještě dnes

Náplň práce

  • Poskytování podpory 2. a 3. stupně
  • Správa serverů a softwaru
  • Dohled nad implementací a konzultace s klienty
  • Dohled nad aplikacemi a jejich podpora
  • Vedení juniorních kolegů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Výbornou znalost MS Exchange a Cisco z komerčního prostředí
  • Pracovní zkušenost z korporátních IT společností
  • Pokročilou znalost programování PowerShell scripts
  • Znalost BlackBerry 10 výhodou

Nabízíme:

  • Možnosti kariérního růstu a rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení a 13. plat
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Plně hrazené stravenky
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Notebook a mobilní telefon
  • Lokalita: Praha

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha